7 روز بازگشت وجه به هر دلیلی ....

مروری بر لپ تاپ های استوک

مروری بر لپ تاپ های استوک

 

شاید در هنگام خرید لپ تاپ شما هم بر سر دو راهی لپ تاپ آکبند و استوک قرار گرفته باشید. امروزه با توجه شرایط اقتصادی و افزایش روز افزون قیمت محصولات دیجیتالی ، بازار خرید لپ تاپ به سمت استوک پیش می رود تا جایی که به امری رایج تبدیل شده. در این مقاله قصد داریم زوایای لپ تاپ های استوک از خرید تا کیفیت و خدمات پس از فروش را بررسی کنیم.

 

لپ تاپ استوک چیست؟

 

مروری بر لپ تاپ های استوک

 

حتما شما هم بارها این سوال را از فروشنده های محصولات استوک پرسیده اید و جواب های متفاوتی به شما داده شده. امروزه دسته های بسیاری زیر مجموعه لپ تاپ های استوک قرار میگیرند که در لیستی به شما شرح می دهیم :

1.در اروپا و آمریکا لپ تاپ های سازمانی و اداری پس از مدتی جمع آوری و به انبارها منتقل می شوند.

2.تعدادی از لپ تاپ های کمپانی های مختلف در همان ابتدای خط تولید پس از انجام تست معیوب بوده و از همانجا به انبارها مرجوع می شوند. این دستگاه ها بررسی و تعمیر می شوند. این دسته از لپ تاپ ها را ریفر کمپانی می نامند. در ظاهر آکبند و نو، اما تعمیر شده هستند.

3.لپ تاپ هایی که در پشت ویترین جهت تبلیغات به نمایش در می آیند پس از مدتی به انبارها مرجوع میشوند.

4.لپ تاپ های اپن باکس یا اوپن باکس که بهترین گزینه در میان لپ تاپ های استوک هستند. شرکت های معتبر در جهان همیشه به دنبال رقابت هستند. رقابتی که رضایت مشتری اهمیت بیشتری دارد. زمانی که مشتری لپ تاپی را خریداری می کند و به هر دلیلی از خرید خود پشیمان می شود ، این شرکت ها لپ تاپ را دریافت و مبلغ را به مشتری عودت می دهند و یا با لپ تاپ دیگری که مشتری می پسندد معاوضه می شود. از دلایلی که مشتری لپ تاپ را مرجوع می کند نپسندیدن رنگ و یا اینکه مشتری به دلیل نا آگاهی نرم افزاری را نصب می کند که ویندوز دچار نقص می شود. 

 

مروری بر لپ تاپ های استوک

 

آیا خرید لپ تاپ استوک مقرون بصرفه است؟

همان طور که گفته شد، اولین گزینه ای که در خرید محصولات استوک در نظر گرفته می شود، قیمت آنها می باشد. از آنجا که این دسته از محصولات دست دوم محسوب می شوند، طبعا از قیمت پایینی برخوردار بوده و به شدت به عنوان محصولات با صرفه اقتصادی بالا محسوب می شوند.

بنابراین در صورتی که می خواهید با هزینه ای کمتر نسبت به محصولات آکبند کیفیت مناسبی را تجربه کنید خرید لپ‌ تاپ استوک را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

نحوه تشخیص سلامت لپ تاپ های استوک

 

ما در بخش QC (Quality control) نیمو آی تی توسط تکنسین های زبده لپ تاپ های استوک را مورد بروزترین آزمایش ها قرار می دهیم. آزمایش ها شامل تست تصویر، سلامت هارد ، سلامت پردازنده ، تست استرس گرافیکی ، بررسی تمامی پورت ها ، تست صدا و سلامت سخت افزاری و نرم افزاری می باشد.

خدمات پس از فروش

 

مروری بر لپ تاپ های استوک

 

شاید از خود بپرسید که آیا محصولات استوک هم شامل خدمات پس از فروش می شوند؟ این موضوع را مجموعه ی نیمو آی تی در فروش محصولات استوک خود اعمال کرده و شما می توانید پس از خرید محصول و در صورت بروز هرگونه مشکل به راحتی با قسمت پشتیبانی تماس حاصل نموده و مراتب را پیگیری کنید.

لپ تاپ های استوک در مجموعه نیمو آی تی دارای گارانتی سه مرحله ای می باشند:

1.ضمانت بی قید و شرط 7 روز بازگشت وجه به هر دلیلی یعنی پس از دریافت لپ تاپ تا هفت روز مهلت دارید لپ تاپ را به هر دلیلی  به نیمو آی تی مرجوع کنید و مبلغ خود را دریافت کنید.

2.همزمان با هفت روز گارانتی ، دستگاه شما شامل 15 روز ضمانت تعویض هم می شود و شما می توانید در این پانزده روز لپ تاپ خود را با هر لپ تاپ دلخواهی معاوضه کنید.

3.در آخر لپ تاپ شامل یک سال گارانتی طلایی نیمو آی تی می شود که مجموعه نیمو آی تی مکلف است در این یک سال تمام نقص های نرم افزاری و سخت افزاری که شامل مفاد گارانتی می شوند را رفع کند.

گفتنی است که علاوه بر لپ ‌تاپ های استوک در برند های مختلف می توانید محصولات دیگری نظیر انواع کیس ، مینی کیس، آل این وان و … را نیز بررسی کرده و پس از مقایسه و تحقیق ، کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید.

سبد خرید
ستون کناری
ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.