7 روز بازگشت وجه به هر دلیلی ....

قوانین گارانتی و عودت کالا

نکات مهم

1. هنگام دریافت کالا از شرکت حمل کننده کالا حتما به صحت و سالم بودن بسته بندی جعبه دقت بفرمایید آری از هر گونه پارگی ، ضربه خوردگی و آب خوردگی درصورت مشکل در بسته بندی از تحویل گرفتن بسته خودداری کنید و با واحد پشتیبانی تماس بگیرید در غیر این صورت نیمو آی تی هیچ مسولیتی نسبت به آسیب وارد شده به کالا ندارد.

 1. هرگونه پیگیری عودت کالا و گارانتی فقط از طریق تیکت(ارسال پیام در سایت) انجام می شود از لینک زیر می توانید تیکت خود را ثبت کنید.

شرایط 48 ساعت بازگشت وجه به هر دلیلی

 1. برای بازگشت کالای دریافتی ، می بایست آسیب فیزیکی به کالا وارد نشده باشد. هنگام دریافت کالا از حمل کننده کالا حتما به صحت و سالم بودن بسته بندی جعبه دقت بفرمایید آری از هر گونه پارگی ، ضربه خوردگی و آب خوردگی درصورت مشکل در بسته بندی از تحویل گرفتن بسته خودداری کنید و با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.
 2. از زمان دریافت کالا 48 ساعت فرصت دارید رسید ارسال کالا را به نیمو آی تی اعلام کنید توجه داشته باشید بسته بندی کالا به شکل اولیه باشد در غیر این صورت شامل  ضمانت بازگشت وجه نمی شود اما شامل ضمانت بعدی (15 روز تعویض کالا به هر دلیلی ) می شود.
 3. بعد از رسیدن بسته شما و بررسی صحت کالا تا 48 ساعت کاری مبلغ عودت داده می شود.
 4.  هزینه های ارسال کالا با خریدار می باشد.

شرایط (15 روز ضمانت طلایی تعویض کالا  )

 1. برای تعویض کالا به هر دلیلی می بایست آسیب فیزیکی به کالا وارد نشده باشد.
 2. برای پیگیری تعویض کالا تیکت (ارسال پیام در سایت)  ثبت کنید و از همان قسمت پیگیری را انجام دهید.
 3. هر کالا فقط یک حق تعویض دارد و فقط با کالایی مشابه قابل تعویض می باشد به عنوان مثال لپ تاپ با کیس قابل تعویض نمی باشد.
 4. هزینه برگشت کالا به عهده نیمو آی تی می باشد و هزینه ارسال کالای جدید با مشتری می باشد.
 5. درصورتی که مشتری به کالا آسیب فیزیکی یا سخت افزاری وارد کند ، با هزینه مجزا تعمیر می شود و پس از پرداخت ارسال می شود.
 

شرایط یکسال گارانتی طلایی نیمو آی تی

مواردی که شامل گارانتی نمی شود :

 1. شکستگی
 2. آب خوردگی
 3. مخدوش شدن برچسب گارانتی
 4. تعمیر کالا خارج از مجموعه نیمو آی تی
 5. استفاده از لوازم جانبی دارای ایراد که باعث خرابی کالا می شود مانند شارژر متفرقه ، فلش و
 6. ضعیف شدن باتری دستگاه که درصورت استفاده نادرست باشد
سبد خرید
ستون کناری
ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.